Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Video Terraria Movie
NA WSZYSTKIE OBRAZKI I POSTACIE SĄ NAŁOŻONE PRAWA AUTORSKIE
Witajcie! Ja jestem Trolu! Pracuję nad czymś czego prawdopodobnie jeszcze nie było na polskim (albo w ogóle) yt. Otóż... FILM PEŁNOMETRAŻOWY O TERRARII! Przedstawie wam na czym będzie polegać fabuła, postępy w budowie i ekipę! Ale najpierw ważne info:
Szukamy osób do pomocy! Musisz mieć:
1.Tmodloader v0.9.1
2.Terrarię 1.3.4.4
3.Moda HERO's Mod
4.All the walls mod.
5.Item customizer. (mod)
6.Hamachi
Jak chcesz to napisz prywatną wiadomość, czy umiesz budować, masz jakiś dobry pomysł co do fabuły itp. No dobra zaczynajmy!
Ekipa:
@Trolu (ja)
@Flame
@PandoPon!
@NeoGam3r
@Maxo (MM)
@Awicz
Nyg4
@Remislaw

Będę cały czas aktualizował listę członków, jeżeli ktoś dojdzie!

Co nieco o fabule:
Dawno temu, w krainie znanej jako Terraria, istniało pięciu legendarnych bohaterów. Ochraniali oni świat nieustannie atakowany przez skażenie oraz potężne bestie pochodzące z głębin ziemi. Bohaterami tymi byli następująco: Solar, niepowstrzymany wojownik dzierżący oręż wykuty z esencji słońca. Nebula, czyli wszechmocna czarodziejka używająca księżycowych broni. Vortex, czyli potężny łowca używający wszelakiej maści broni palnych. Stardust, najstarszy, oraz prawdopodobnie najmądrzejszy pośród wszystkich. Wykorzystuje tajemnicze różdżki przyzywające stworzenia nie z tego świata. Pośród nich, był jeszcze jeden heros. Nie był on sławny, a umiał się posługiwać każdym typem broni. Szczerze nienawidził on reszty herosów, bowiem tylko ona zgarniała laury za wykonane misję. Na domiar złego, karcili go i poprawiali. 

Nekromanta postanowił zemścić się na reszcie herosów, niszcząc ich. W pojedynkę nie miał z nimi żadnych szans, więc musiał zdobyć coś, bądź kogoś potężniejszego od nich.
Po dniach spędzonych w pradawnych księgach, odnalazł w książce dziwne symbole. Po kilku dniach domyślił się, że jest to pismo runiczne. Udało mu się je rozszyfrować, a wiadomość w nim zawarta kazała udać się na pustynię… Nie pamiętał, a może nawet nie wiedział jednak o tym, że trzech herosów miało dzieci…
Solar miał syna Ray’a, Nebula – córkę Lunę a Vortex – syna Zacka. Będą musieli wyruszyć na niebezpieczną misję by dowiedzieć się czegoś o planie Nekromanty, który ich ściga razem ze swoimi sługami. Odwiedzą Podwodne Jaskinie, Miasto w chmurach, Jaskinię Kryształową i wiele innych niesamowitych miejsc. Ale jednego się nie spodziewają…

Budowa:
[Obrazek: L6vZXkd.jpg]
[Obrazek: YEGbo09.png]
[Obrazek: D0aA9wE.png]
[Obrazek: 5fIn5Sq.png]
Są jeszcze malutkie budowle. Będziemy wstawiać tutaj wszelkie postępy budowy.

Dziękuję za przeczytanie. Mam nadzieję że znajdę dużo osób do pomocy!
Cya! Smile
Odpowiedz
Zgłaszam się do pomocy!... Zaraz ja już pomagam...
"Nadchodzi Piekło, Niebo i Delsin Panda!!"
[Obrazek: tu_jedzie_ten_tank_by_quackypl-dah5ns1.gif]
Odpowiedz
Miałeś dać tu mały spoiler a nie wypisywać cały scenariusz prologu...
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz
Jaka jest planowana długość filmu?
Odpowiedz
Około godzina.

EDIT: W fabule zero spoilerów Smile
Odpowiedz
Chciałem naprawić wam dwa zepsute linki, ale wyszło na to, że to na imgurze ich nie ma, więc po prostu usunąłem.
Co do projektu, mam nadzieję, że coś wam z tego wyjdzie Smile
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz
No jak wam coś wyjdzie to szacunek Tongue
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Będzie to dzieło kinematografii. Hitchcock może się schować!
[Obrazek: lasagna.gif]
Odpowiedz
Dzięki! Ale pamiętajcie że również wy możecie pomóc! Piszcie do mnie prywatną wiadomość. Bo im więcej ludzi, tym szybciej to zrobimy! Czekam też na propozycję imon dla bohaterów na PW!
Odpowiedz
Mam nadzieję że ten film będzie najlepszym pełno-metrażowym filmem z terrari (oraz zapewne jedynym Cool ).

Ps. Użyjcie do niego Ivony xD
(☞゚ヮ゚)☞¯\_(ツ)_/¯ ☜(゚ヮ゚☜)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości