Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Video Terraria Movie
#51
Raczej wszyscy znamy wasze "tworzenie" filmu więc ja osobiście nie będę się spodziewał, że ten film będzie zrobiony nawet w połowie Smile
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
#52
Akurat teraz naprawdę wzięliśmy się do roboty. Wczoraj cały dzień pracowaliśmy nad scenariuszami i rekrutacją. Dziś na forum, w tym wątku pojawi się nowy, zremasterowany prolog.
Sample text.
Odpowiedz
#53
Zaktualizowaliśmy "Co nieco o fabule" o tutaj:
"Dawno temu, w krainie znanej jako Terraria, istniało pięciu legendarnych bohaterów. Ochraniali oni świat nieustannie atakowany przez skażenie oraz potężne bestie pochodzące z głębin ziemi. Bohaterami tymi byli następująco: Solar, niepowstrzymany wojownik dzierżący oręż wykuty z esencji słońca. Nebula, czyli wszechmocna czarodziejka używająca księżycowych broni. Vortex, czyli potężny łowca używający wszelakiej maści broni palnych. Stardust, najstarszy, oraz prawdopodobnie najmądrzejszy pośród wszystkich. Wykorzystuje tajemnicze różdżki przyzywające stworzenia nie z tego świata. Pośród nich, był jeszcze jeden heros. Nie był on sławny, a umiał się posługiwać każdym typem broni. Szczerze nienawidził on reszty herosów, bowiem tylko ona zgarniała laury za wykonane misję. Na domiar złego, karcili go i poprawiali.
Nekromanta postanowił zemścić się na reszcie herosów, niszcząc ich. W pojedynkę nie miał z nimi żadnych szans, więc musiał zdobyć coś, bądź kogoś potężniejszego od nich.
Po dniach spędzonych w pradawnych księgach, odnalazł w książce dziwne symbole. Po kilku dniach domyślił się, że jest to pismo runiczne. Udało mu się je rozszyfrować, a wiadomość w nim zawarta kazała udać się na pustynię… Nie pamiętał, a może nawet nie wiedział jednak o tym, że trzech herosów miało dzieci…
Solar miał syna Ray’a, Nebula – córkę Lunę a Vortex – syna Zacka. Będą musieli wyruszyć na niebezpieczną misję by dowiedzieć się czegoś o planie Nekromanty, który ich ściga razem ze swoimi sługami. Odwiedzą Podwodne Jaskinie, Miasto w chmurach, Jaskinię Kryształową i wiele innych niesamowitych miejsc. Ale jednego się nie spodziewają…"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości