Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ulubiony boss
Moim ulubionym bossem jest Duke Fishron. Widać to po nicku. Ale chciałem zapytać was jaki jest wasz ulubiony boss. 

@Drageler
Pomimo iż wątek odnosi się do samej gry, to i tak jest to gra formurowa. Dlatego też przenoszę do odpowiedniego działu
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się walka z moon lordem i tymi filarami. Co do wyglądu, to rzeczywiście Duke Fishron jest niezły, ale jest słaby i pada jak szmata Big Grin
Odpowiedz
hmmm moj ulubiony boss... Kultysta

@Edit
Z moda to leviathan <3 #PozdroMagNetsuu Kappa
Umiem rysować.

Odpowiedz
(05-18-2017, 17:00)sonic231 napisał(a): hmmm moj ulubiony boss... Kultysta

Zwłaszcza ten jego drop ;p Big Grin
Odpowiedz
Ulubiony boss ? Oczywiście, że ta duża, agresywna rybka z oceanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli chodzi też o bossy z modów to dla mnie The Calamitas ^^
Piniądz Szczęścia [Obrazek: GoldCoin.gif?version=680ecf2c51e5d5d42898c7e2b17b14ba] Kanał Youtube - ^-^
Odpowiedz
Oko Cthulhu.
Czemuż to? Odpowiedź jest prosta - wyzwanie i Ekspert.
Jest dobrym pokazem tego co nas czeka w Terrarii, i że łatwo nie będzie.
Za to na ekspercie jest najfajniej zmodyfikowanym bossem. Nie ma głupich dodatków pokroju wysoka obrona, tysiące debuff'ów oraz nie jest jednym wielkim podnóżkiem jak jego mechaniczny odpowiednik.
"Nadchodzi Piekło, Niebo i Delsin Panda!!"
[Obrazek: tu_jedzie_ten_tank_by_quackypl-dah5ns1.gif]
Odpowiedz
Moim ulubionym bossem jest Skeleton gdyż podoba mi się jego mechanika walki jak i sama trudność pokonania ^^
http://steamcommunity.com/id/Yalozek/
Odpowiedz
Kultysta.

Potrafi nieźle namącić w głowie, gdy walczysz z nim po raz pierwszy.

I jest to prawdopodobnie jedyny boss, którego na multiplayerze łatwiej jest ubić walcząc z nim samemu, niż ze wszystkimi xD (zawsze ktoś źle trafi podczas rytuału, zawsze ;-;)
[Obrazek: LQfYJWe.jpg]
Odpowiedz
Moim ulubionym bossem jest Wall of Flesh.
Pytanie: Dlaczego?
Odpowiedź: Kiedy wszystkie inne bossy sobie latają po mapie gdzie chcą, to WoF idzie tylko w jednym kierunku i nie zatrzyma się nic dopóki nie zginie. Ciekawi mnie jakie jest jego powiązanie z Guidem.
Prawdziwa odpowiedź: Fajna maska z niego dropi.
[Obrazek: lasagna.gif]
Odpowiedz
Kulturysta Tongue
Skubany jest najmniejszym z bossów, bo jest tylko trochę większy od gracza. Ma ciekawe mechaniki itepe.
Sample text.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości