Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyzwanie Hermesa
Star 
[Obrazek: Hermes_Boots.png?version=5b5136fe70c47bd...1da9e0c0fa]
"Wyzwanie Hermesa"
Witam was wszystkich!
Przedstawiam wam wyzwanie wymyślone przeze mnie kilka minut temu, kiedy biegłem sobie przez mój świat.

Polega ono na tym, że musimy przebiec cały świat, od oceanu do oceanu, z efektem butów hermesa, bez zatrzymywania się.
Możemy użyć wszystkich butów dających nam szybkość, czyli:

• Hermes boots  [Obrazek: Hermes_Boots.png?version=5b5136fe70c47bd...1da9e0c0fa]
  • Flurry boots [Obrazek: Flurry_Boots.png?version=9743c585cf83ead...5424d8cbaf]
  • Sailfish boots [Obrazek: Sailfish_Boots.png?version=993ba80577e32...420fa4ec57]
  • Spectre boots [Obrazek: Spectre_Boots.png?version=1e89a42bd801aa...c06bff0754]
  • Lightning boots [Obrazek: Lightning_Boots.png?version=c841b07f84b0...bf45f06048]
  • Frostspark boots [Obrazek: Frostspark_Boots.png?version=cbf2469a385...28d36f5e84]
    Wyzwanie możesz wykonać na dowolnym rozmiarze świata, dowolnym poziomie trudności, na expert mode. Jeśli ci się uda, pochwal się w odpowiedzi i podaj rozmiar świata i trudność, na których grałeś. Żeby uczynić wyzwanie jeszcze trudniejszym, wykonaj je w czasie eventu! Ogólnie rzecz biorąc, dozwolone są wszelakie utrudnienia.Co nie jest dozwolone:Niedozwolone są wszelkiego rodzaju mosty i platformy, które uczyniłyby wyzwanie ekstremalnie łatwym. Świat należy przebiec takim, jakim jest, od oceanu do drugiego oceanu. Nie możesz się zatrzymać. Niedozwolone jest również używanie skrzydeł. Nie możesz niszczyć terenu. Nie używaj parasolki i featherfall potion. Nie używaj gravity potion i gravity globe.A co, z kolei, jest dozwoloneTongueodczas wykonywania wyzwania możesz używać rocket bootsów i innych butów o podobnym działaniu (Spectre boots, lightning boots, frostspark boots). Dozwolone są cloud in the bottle i tego typu akcesoria (sandstorm in the bottle, blizzard in the bottle etc.). Możesz podciągać się hakiem, ale tylko w taki sposób, by się nie zatrzymać.Kiedy przegrywasz?Przegrywasz, gdy zatrzymasz się oraz gdy zginiesz. Porażkę ponosisz również, gdy zdejmiesz buty lub użyjesz niedozwolonego przedmiotu. Przegrana jest równoznaczna z rozpoczęciem wyzwania od począku bądź poddania się.To chyba wszystko.Powodzenia!  Wink Na pewno ci się przyda...

Edit: Zdeformowało mi posta! Próbuję go naprawić. Wszystko zmieniłem na takie, jakie ma być, ale automatycznie mi zmienia to w kupę tekstu ;_; Proszę, pomóżcie!
Sample text.
Odpowiedz
Już lecę robić wyzwanie.

Udało mi się zrobić wyzwanie  Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości