Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube MangetsuuReBorn
Video 
<><><><><><><><><>Mangetsuu<><><><><><><><><>

...tak właśnie możecie mnie nazywać. Myślę, że raczej większość osób stąd mnie zna, mimo to postanowiłem dołączyć do grona reklamujących się Youtuberów w tym dziale. Miałem już taki temat na TerraZone, Rhagius i Xplay na pewno kojarzą Smile 
Potrzebuję miejsca, w którym można by pisać o moim kanale w bardziej oficjalny sposób. Jeśli jesteście moimi stałymi widzami, to możecie opisywać tutaj Wasze odczucia dot. serii na przestrzeni czasu, w którym mnie oglądacie. Możecie składać propozycje, także dawać porady, komentować. Oceniać też, jeśli chcecie. Temat będzie edytowany, bo na pewno będą zachodziły jakieś zmiany np. w seriach, które prowadzę. 

O kanale

Jeśli jednak mnie nie znacie i/lub chcielibyście się czegokolwiek dowiedzieć, to postaram się tutaj zawrzeć odpowiedzi na najczęstsze pytania. 

Na imię mi Adam i pochodzę ze Śląska. Miejscowości nie podaję, fejmu nie będzie Smile Nagrywać zacząłem w październiku 2011 roku i kanał nazywał się MangetsuuOriginal. Mangetsu oznacza pełnię księżyca po japońsku i od tego wziął się mój nick. Wpadłem na to oglądając Bleacha i skojarzyć nawet można z Zangetsu. 

Co do moich początków, specjalnie łaskawe to one nie były. Szumiący mikrofon, 5 fpsów, minecraft - każdy jakoś zaczyna, więc może w tym momencie zachęcę niektóre osoby do nagrywania, bo mają przed sobą idealny przykład dokąd to może doprowadzić. Terrarię też nagrywałem w 2012, ale... szkoda gadać. Gdzieś pod koniec 2012 założyłem kanał MangetsuuReBorn (czyli obecny). Rozkręciłem się dopiero w 2013, gdy wyszła aktualizacja 1.2, a ja wystartowałem z serią, która zaczęła przyciągać ludzi. Niezmiernie mnie cieszy, że sporo widzów z tamtego okresu ogląda mnie do dziś Smile 

Wiele pytań jest o kamerkę, twarz, coś tam - na razie nie zamierzam czegoś takiego robić, lubię pozostawać anonimowy na ile się da. Poza tym nie jest to takie potrzebne. Wiem, że sporo ludzi chciałoby zobaczyć, jak wyglądam i dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, ale obecna forma nagrań mi wystarcza i jest dobrze. W każdym razie kontynuuję swoje nagrywanie i wszystkie serie z Terrarii wymienię w następnym rozdziale. 

Let's Play

Jest to forum o Terrarii, dział twórczość, dlatego właśnie na nią rzucę największe światło. Opisywać nie będę, bo wszystko co potrzebne, jest zawarte w opisach i w treści samego filmu. Dlatego jeśli nie wiecie, o co w danej serii chodzi - zostanie Wam to wytłumaczone.

BIEŻĄCE:

Zagrajmy w Terraria na Modach

TerraSite 2 SURVIVAL

ZAKOŃCZONE:

Zagrajmy w Terraria

Zagrajmy w Terraria SEZON 2

Zagrajmy w Terraria: Minilands

Zagrajmy w Terraria: Isle of Voices

Zagrajmy w Terraria: Starraria

Zagrajmy w Terraria: Terrastice

Zagrajmy w Terraria: Hardcore

Zagrajmy w Terraria: Hardcore Expert

<><><><><><><><><><><>><><><><>><><><><><><><><><><><><><><>><><><><>

Poza Terrarią, bardzo lubię Pokemony i zamierzam w przyszłości nagrać serie jeszcze z innych części: 

Zagrajmy w Pokemon LeafGreen

To by było na tyle!

Przedstawiłem pokrótce mój kanał i będę regularnie wstawiał w tym temacie swoje najnowsze filmy. Jeśli Was zainteresowałem, to zachęcam do śledzenia Smile 

[Obrazek: Neon_Tetra.png]Enjoy and may Neon Tetra be with you[Obrazek: Neon_Tetra.png]
Kanał YouTubeklik!
Odpowiedz
10/10. Najmniej nostalgiczna podróż w moim życiu. Tongue
"Nadchodzi Piekło, Niebo i Delsin Panda!!"
[Obrazek: tu_jedzie_ten_tank_by_quackypl-dah5ns1.gif]
Odpowiedz
Oglądam już pana od pewnego długiego czasu (to już będzie coś koło 2-3 lat jeśli dobrze myślę) i podoba mi się to, co robisz.
Nie mam żadnych "ale" jak to mówią. Kanał jest spoko i zachęca do oglądania.
Co do imienia - to tego akurat się nie spodziewałem. Dopiero teraz to wiem.
Widywałem już także te poprzednie tematy na ubiegłych forach jeśli mowa o twój kanał i sporo czasu minęło. Zmiany wyszły na lepsze.
Życzę powodzenia w dalszym nagrywaniu ^^
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Kocham ten kanał! Oglądam go może od roku. Starraria, Hardcore, 1.3, Isle of voices, Hardcore Expert to serie w których oglądnąłem wszystkie odcinki, oj jeszcze Minilands. Mój brat jest twoim wielkim fanem. Ma 6 lat i ogląda każdy odcinek Smile Według mnie 10/10 - Drugi/Pierwszy mój ulubiony youtuber Smile
Odpowiedz
Co tu dużo mówić jesteś dobry w tym co robisz.
Podziwiam Cię za chęci do nagrywania od 5 lat ja bym dawno odpuścił.
Twoje serie są wyśmienite tak samo dobrze się je ogląda jak i słucha.
Powodzenia w dalszym prowadzeniu kanału
Pozdrawiam

Random
[Obrazek: Aiden.png]
Odpowiedz
Dzięki za miłe słowa Smile

@Jako że Hardcore Expert to seria, której odcinki pojawiają się codziennie, wrzucam odcinek na dzisiaj:

Kanał YouTubeklik!
Odpowiedz
A ja głupi myślałem że jesteś Magnetsuu...
W każdym razie spoko kanał. Oglądam od Hardcore Expert więc jestem nieźle do tyłu :p
Jesteś właściwie w czołówce najpopularniejszych polskich YouTuberów Terrarii, pewnie razem z Dodo.
Sample text.
Odpowiedz
@UP
Sporo osób tak przekręca. Jest to o tyle dziwne, że nie wiadomo, z czego ta pomyłka wynika. Przecież na początku każdego nagrania wymieniam swój nick przy przywitaniu.

@Odcineł na dzisiaj

Kanał YouTubeklik!
Odpowiedz
@Wciąż jesteśmy zmuszeni do czekania na Solar Eclipse, ale i tak sporo się dzieje Smile

Kanał YouTubeklik!
Odpowiedz
Jeśli Solar Eclipse nie chce przyjść do Ciebie, to może Ty @Mangetsuu powinieneś sam pójść po niego.

Teoretycznie używając tego triku z platformami można wejść do lihzard dungeonu i pofarmić moby/skrzynie tam się znajdujące. Możesz zdobyć z nich przecież części do przywoływaczki Solar Eclipse i przyszłe przywoływaczki Golema i może Jungle Key'a, (chociaż Piranha Guna raczej nie będziesz używać skoro idziesz pod woja)

Bo w ten sposób może się okazać, że do 70-80 odcinka dojdziesz zanim zaćmienie postanowi łaskawie się pojawić Smile. A tak zdobędziesz przywoływaczkę, zdobędziesz parę przywoływaczek na golema, może pet wyleci Smile.
[Obrazek: ac76105231.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości