Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube Od zera do Youtubera
Cześć ziomeczki! Jestem Trolu. Znają mnie wszyscy. Jestem skromnym, najlepszym na świecie youtuberem.
( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Zacznijmy od gier które nagrywam.

1. Geometry Dash
Rage'owania nadszedł czas. Kostka skacze przez kolec. No ale nie tylko. Najtrudniejszy level - Dobra przedostatnia część. Epic Win będzie 8) A tu nagle bęc. Ale czemu o tym gadam? Sam nie wiem. Tutaj link do najnowszego filmu. UWAGA: Jak masz epilepsje czy jak to się pisze to nie oglądaj. Ale głos oglądaj bo fajny 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 

2. Terraria
No ta pixelowa gra. Pewnie nikt z was w nią nie gra. Tak strzelam. Będzie seria taka fajna. Terraria Collector. Więcej szczegółów wkrótce.

3. Rocket League
Dobra odpalamy tą nową fifę! Co? Przecież piłka na okładce to fifa. Nevermind. Komplikacje,faile, funny moments, obrony, gole. I najbardziej widowiskowe: Bramki z powietrza - Its a bird, its a plane? No its a car!

Na razie to są (i będą) główne serię na kanale. Powinienem wspomnieć o tym wcześniej, ale trudno, teraz powiem coś o kanale i sobie.

Kanał powstał chyba 16 grudnia 2015. Pierwszy film pojawił się 12 stycznia. Była to świetna, piękna animacja. 
Aktualnie mam 89 subskrybentów. I chcę zdobyć tą upragnioną setkę! Pomożecie mi co nie?
Rocznikowo mam teraz 14 lat. Lubię piłkę nożną. Kanał założyłem aby pooglądać co nieco ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nevermind. Pewnego dnia chciałem robić filmiki. I być taki jak mój idol - Miszor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem sarkastyczny. (Wow, nie wiedziałem.)

Moje avki i bannery:

Banner z przyjaciółmi z GD
Nie wstawie bo robiłem go na lapku i nie mam skąd go wziąć Sad
Też nie wstawie - Widzicie go na codzień 

Dobrze. Chyba już wiecie coś o moim kanale. Dzięki za przeczytanie.

A link tutaj(znowu zapomniał oj Trolek skleroze masz)    
www.youtube.com/channel/UCYvRkX7t3FyqVadOiC81BFA

EDIT: Lenny face'ów mniej Sad
Odpowiedz
Byłoby miło jakbyś ograniczył lennych, mam wrażenie że nie znasz ich znaczenia Wink
Poza tym spoko post, chociaż trochę za duża czcionka.
Odpowiedz
Tak jak w reklamach:
"Ja już wspomogłem Trollla, a ty?"
"Nadchodzi Piekło, Niebo i Delsin Panda!!"
[Obrazek: tu_jedzie_ten_tank_by_quackypl-dah5ns1.gif]
Odpowiedz
Zacznij nagrywać z głosem! Dzięki temu suby będą ci szybciej wlatywać!
Smile
Odpowiedz
@up
Z głosem gadanie będzie, gdy Trolu 300 subów zdobędzie.

Rymowanie poziom hard.

@up2 "Trolllu" ;-;

@Topic

Nowy filmik z Rocket'a! Komplikacja brameczek part 2. No były bramki. Tylko trochę słabsze niż wcześniej. No ale nie to się liczy! Liczy się to, że chciało mi się montować! xd Nevermind. Kliknij przycisk (specjalne błędy mode - ON) renki bo ftedy dostane durzo chajsu ale renki tej co ma kćók w gure.

Odpowiedz
5 ważnych porad ode mnie:
1. Zmień nick na bardziej "wpadający w ucho". (albo po prostu usuń cyferki, źle to wygląda)
2. Jak najszybciej zacznij nagrywać z głosem. Nie czekaj. (dobry mikrofon wymagany + odszumianie w programie)
3. Jak już bedziesz nagrywał z głosem przemyśl co chcesz mówić, oglądający nie lubią ciszy.
4. Nagrywaj mniej popularne gry, coś czego nie było jeszcze na yt. Ludzie nie chcą oglądać czegoś co widzieli już pierdyliard razy.
5. Dodaj kamerke. (najlepiej z greenscreenem)
Odpowiedz
@Yukkī, mam lekkie obiekcje co do punktu nr 4, sam tak pierwotnie robiłem przez kilka lat. W tym roku zacząłem nagrywać Terrarię i mam 3 razy więcej subskrybujących ;p Więc zgodzę się, że to super pomysł, ale też bardzo ciężko zdobyć w taki sposób widownię :/
Odpowiedz
A ja się nie zgadzam z kamerką.
"Sick venom in men and women overcome with pride,
a perfect world is never perfect, only filled with lies
Love's gonna get you killed
But pride’s gonna be the death of you and you and me"
Odpowiedz
Kamerka w filmie przyciąga ludzi. Sam nie wiem czemu, ale tak jest.
Odpowiedz
@up Tu chodzi o gejmplej a nie o patrzenie się na jego twórcę.
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości