Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube TERRARIA MULTIPLAYER
STALOWE JAJA

To kanał składający się z jaj i stali. A tak na poważnie mój kanał ma na celu prowadzenie poradników z komentarzem. Staram się od samego początku zadbać o odpowiedni montaż, komentarz i przekazywane informacje. Nie ukrywam mam duże ambicje jeśli chodzi o działalność na youtube, i na pewno na terrari nie poprzestanę. Bardzo zależy mi na konstruktywnej opinii. 

Zachęcam do zapoznania się z komentarzem w mojej odsłonie:

https://www.youtube.com/watch?v=MCB_wy7b2Nw&feature=youtu.be

Odpowiedz
Masz ambicje oj masz Smile
http://steamcommunity.com/id/Yalozek/
Odpowiedz
Prosisz o konstruktywne opinie, więc zarzucę konstruktywną krytyką. Jako posiadacz długo istniejącego i nawet nawet udanego kanału na TwoichTubach mogę powiedzieć ci, że nagrywanie serii z typowego singleplayera (w kilka osób też) nie jest dobrym pomysłem. Coś takiego udało się nielicznym osobom, a nawet one odsunęły się od tej idei, bardziej lub mniej.

Na dodatek komentarz jest średnio ciekawy, słychać zdecydowanie zbyt dużo wyzwisk i obelg między wami, a mogę was zapewnić że takie zachowanie odrzuca młodszą widownię. Nie chcecie czegoś takiego, ponieważ, nie ukrywajmy, starsze osoby mają mniej czasu na oglądanie losowych filmów na YT. Wiem to z doświadczenia, sam oglądałem bardzo dużo zagrajmerów jak byłem mały, jeszcze w latach 90. Pamiętam jakby to było wczoraj.

Po jednym filmie nie powinienem oceniać kanału, ale powiem to: Masz ambicje, lecz ambicje same z siebie nic nie dają. Kanał nie jest tym, co przyniosłoby Ci zysk, i mimo że jak najbardziej rozumiem nagrywanie dla przyjemności, z czasem (spędzonym na montowaniu i nagrywaniu) coraz bardziej zaczyna się doceniać cyfry.

Jedyne co mam jeszcze do powiedzenia to szybkie "powodzenia", przyda się Smile
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości