Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube Wito
Video 
Cześć! Witam was wszystkich bardzo, bardzo serdecznie!

Tym oto przywitaniem najczęściej witam się z widzami na Tubach ^^

PREZENTACJA KANAŁU

Niektórzy mogę mnie już znać, ale chyba powinienem jednak zacząć od prezentacji swojego kanału... więc zaczynajmy!

Swój kanał założyłem rok temu. Postanowiłem to zrobić ze względu na to, ponieważ od zawsze oglądałem masę "zagrajmy w" oraz "let's play". Stworzyłem go właśnie z myślą o prowadzeniu tego typu rzeczy. Oczywiście główną grą na moim kanale stała się Terraria, z której prowadzę już jakiś czas serię na modach. Staram się też tworzyć do niej poradnik, dzięki którym chcę niektórym (nie czuje kiedy rymuje) wytłumaczyć, jak działają mody, jak działają przedmioty i bossy z nich. Prowadzę też serię z Papers Please, którą niedawno wznowiłem. Filmy staram się wrzucać co 1-2 dni (o ile nic mi w tym nie przeszkodzi  Confused )

Nie będę tu przytaczał żadnych statystyk dotyczących ile to zebrałem subów, wyświetleń, filmów, bo nie ma to chyba jakiegoś większego sensu. Nie wiem, co mogę jeszcze powiedzieć o kanale... jeżeli chcesz możesz wejść i zostać na dłużej Big Grin

KILKA SERII, KTÓRE AKTUALNIE PROWADZĘ NA SWOIM KANALE

PORADNIKI DO TERRARII NA MODACH

Piniądz Szczęścia [Obrazek: GoldCoin.gif?version=680ecf2c51e5d5d42898c7e2b17b14ba] Kanał Youtube - ^-^
Odpowiedz
Super filmiki Smile
Odpowiedz
Dziena!
Piniądz Szczęścia [Obrazek: GoldCoin.gif?version=680ecf2c51e5d5d42898c7e2b17b14ba] Kanał Youtube - ^-^
Odpowiedz
polecam kanał, dobre mody i fajny komentarz
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Odpowiedz
Już nawet po poradniku mogę powiedzieć, że kanał całkiem nieźle się prezentuje Smile
7/10
Czasami w życiu powinno się być ostrożnym z powodu różnych przypadków jakie po tym świecie krążą
[Obrazek: tank6.png]
Odpowiedz
Miło słyszeć Big Grin
Odpowiedz
Niedawno rozpocząłem serię z Pandą, więc jeżeli ktoś chce, to może wpaść i obejrzeć nasze zmagania w Terrarii na modach TOGETHER! [Obrazek: biggrin.png]

Odpowiedz
Hmmm, chyba troszkę się spóźniłem... ale do rzeczy
Ciekawy komentarz, głos masz ogarnięty oraz miło się go słucha
Obejrzałem tylko skrawki filmików, ale już widać że przykładasz się do kanału Big Grin (Pewnie zaraz znajdzie się w moich subskrybcjach)
Powodzenia w Youtubowej karierze!  Cool
(☞゚ヮ゚)☞¯\_(ツ)_/¯ ☜(゚ヮ゚☜)

Odpowiedz
Takie słowa dają mocnego kopa do działania! Dzięki! Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości