Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośba o unbana
Data zdarzenia: ok .03.02.2016

Twój nick: Kubx0404

Zbanowany przez: Xplay

Zbanowany za: posiadanie w domku (sory, nie znam właściwej nazwy) fioletowego kowadła

Wyjaśnienie: Jestem nowym graczem terrari, gram od ok. 3 tygodni. Gra na tym serwerze była moją pierwszą przygodą z tą grą. Powodem bana było posiadanie (nie wiem nawet jak to się nazywa) jakiegoś fioletowego kowadła które znalazłem na południe od spawna. Było w jakimś jakby zburzonym domku i myśląc że jest to jakiś drogi item wziąłem go (w tym zburzonym domku można było niszczyć bloki) i postawiłem go w moim domku który jest od razu po lewej od spawna. Nie wiedziałem że to kowadło znalazło się pod spawnem za sprawą jakiegoś cheatera i nie wiedziałem że jest nielegalne(?) Sytuacja miała miejsce ok. 2 tygodni temu. Proszę o unbana
Rozumiem, że jako początkujący gracz mogłeś nie znać przyczyn bana oraz pochodzenia przedmiotu. Ban zdejmę z uwagi na to, że nie było na Ciebie żadnych skarg ani podejrzeń wobec Twoich przedmiotów, a w/w kowadło chyba faktycznie mignęło mi kiedyś przed oczami.
Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Następnym razem nie podnoś proszę przedmiotów, co do których źródła nie jesteś pewien.
Na koniec chciałbym życzyć ostrożnej i przyjemnej gry na naszym serwerze Smile
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Xplay rzekł: "Odwołanie rozpatrzone."

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości