• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne Mój mod do Terrari
Tongue 
Hej! Dziś chciałbym zaprezentować wam to co zmienia w grze mój pierwszy mod! Każdy komentarz z propozycją co mogłoby być zmienione chętnie przeczytam, więc liczę na aktywność  Smile . To co aktualnie dodaje mod to receptury podstawowych przedmiotów których w Terrari normalnie scraftować się nie da  Sleepy . Oto one:

PS. Poprosiłbym, abyś w komentarzu napisał swoją propozycję craftingu danego przedmiotu - bardzo mi to pomoże  Heart

Spoilery:

Download: aktualnie nie ma

Na razie to na tyle Wink  Aktualizacje będą się pojawiać jakoś codziennie, więc czekam na pomysły   Big Grin Pozdro!

PS. Jeśli masz pomysł na nazwę moda, też możesz ją napisać w komentarzu ;p

Załączone pliki Obrazki

Angel Angel Angel
  Odpowiedz
Pomysł w sumie ciekawy i jest przynajmniej innym sposobem z tego co widzę na tworzenie przedmiotów nie możliwych do zrobienia bez użycia Calamity Moda.
Zastanawiam się, co jeszcze by tu dodać, może coś pokroju beam sword? Nie wiem jak to planujesz zrobić, ale Twoja dola
Nowy rok, nowe możliwości, nowe szanse, nowe znajomości, nowy początek
[Obrazek: terraria-banner.jpg]
  Odpowiedz
Dodawanie własnych było swego rodzaju "testem", myślę, że już jutro dodam pierwsze własne przedmioty Wink
Angel Angel Angel
  Odpowiedz
Bardzo mi się podoba ten mod. Nie mam co prawda pomysłu na nowe craftingi, ale myślę że mógłbyś dodać opcję zamiany zbroi na sztabki.
You may have outsmarted me, but I outsmarted your outsmarting!
  Odpowiedz
Podkowa: 10 sztabek złota/platyny i 20 chmurek w sky millu
Water Walking Boots: 3 leather, 10 silk, 5 ww potion w kowadle
Wooden Boomerang: 25 drewna w workbenchu
Ice Boomerang: W. Boomerang + 50 lodu w kowadle
Enchanted boomerang: W. Boomerang + 10 Fallen Star w kowadle
Płetwy: 15 piasku + 10 szafirów w kowadle
Łyżwy 3 leather + 10 silk + 10 iron/lead w kowadle
Lava charm 20 hellstone bar + 10 obsydianu + 5 obsidian skin potion w kowadle

Kilka pomysłów Wink
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
  Odpowiedz
Dziękuje za pomysły <3 Wszystkie zostaną dodane! Moda być może już jutro udostępnię
Angel Angel Angel
  Odpowiedz
Jest już kilka modów na to co prezentujesz, ale jeśli dobrze to zrobisz możesz być lepszy od konkurencji, więc powodzenia. Gdy tylko będziesz mógł dorzuć download Smile
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
  Odpowiedz
(08-06-2018, 21:37)Trolu napisał(a): Bardzo mi się podoba ten mod. Nie mam co prawda pomysłu na nowe craftingi, ale myślę że mógłbyś dodać opcję zamiany zbroi na sztabki.

Akurat już jest taka modyfikacja, która zamienia zbroje i narzędzia na ich składniki, z których powstały.

@TOPIC
A co do moda, to faktycznie by się przydałoby się właśnie jakaś inna odmiana, co do tych pokroju Calamity, które oprócz możliwości stworzenia przedmiotów nie możliwych do zrobienia na vanilli dodaje nowy content. Mógłbyś zrobić w tym modzie zlepek z modyfikacji tej, co pozwala na rozkładanie broni, narzędzi i zbroi na czynniki pierwsze oraz tworzenia niewytwarzalnych w podstawowej wersji gry przedmiotów. To by na pewno zainteresowało te osoby, co lubią grać bardziej na czystej Terraria niż zmodowanej, a tym samym by to ułatwiło rozgrywkę i skróciło czas szukania po innych światach określonych przedmiotów.
Oczywiście to też nie znaczy, że możesz dodać coś od siebie Smile
I powodzenia!
Nowy rok, nowe możliwości, nowe szanse, nowe znajomości, nowy początek
[Obrazek: terraria-banner.jpg]
  Odpowiedz
(08-07-2018, 06:49)Xplay napisał(a): Jest już kilka modów na to co prezentujesz, ale jeśli dobrze to zrobisz możesz być lepszy od konkurencji, więc powodzenia. Gdy tylko będziesz mógł dorzuć download Smile

Download podrzuce dzisiaj wraz z nowymi recepturami zaproponowanymi przez @Flame
Angel Angel Angel
  Odpowiedz
Spoiler - nowe emblemy z WoFa

Angel Angel Angel
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości