• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa edycja i ważne pytanie!
#1
Witajcie drodzy gracze!
Nowa edycja zbliża się wielkimi krokami, a my w obliczu coraz większej ilości teaserów Terrarii w wersji 1.3.5 pragniemy zadać Wam bardzo ważne pytanie.
Ogromnie dziękujemy za wasze odpowiedzi Smile
PODSUMOWANIE ANKIETY

~Ekipa TerraSite
#2
Głosowałem na opcję z czekaniem. Dlaczego? Da mi to więcej czasu do pracy nad filmem Big Grin
#3
Z jednej strony bym chętnie poczekał na 1.3.5. Lecz z drugiej strony skąd możemy wiedzieć czy nie skończy się to równie długim czekaniem co w przypadku 1.3.4 Tongue
[Obrazek: vkbo2S6.png]
#4
start w planowanym terminiee Smile (neonTetra)
#5
Myślę, że warto poczekać. Kryształowe meble mogą się przydać do jakiejś lokacji na serwerze (Wiem, wszystko jest gotowe, ale jednak może coś zostać podmienione)
neon wrócił
#6
Wlaczcie teraz i tak jest BAAARDZOOO! dlugie opoznienie nie mowie ze z waszej strony a zanim wyjdzie 1.3.5 to troche poczekamy a chcialbym juz pograc xd Pozdr.
Sygnatura niezgodna z §4.13, regulaminu forum. Rozmiar sygnatury przekraczał 230px.
@Soul Keeper
#7
Witajcie,
jeszcze raz dziękujemy za Wasze głosy w ankiecie, którą wczoraj zapostowaliśmy Wink
Chociaż opcja oparta na czekaniu do wersji 1.3.5 wygrywała od początku, to jednak zauważyliśmy, iż głosy oddawane przez Was na poszczególne decyzje są dosyć bliskie ilością. W tej sytuacji nie chcemy podejmować takiej, której prawie połowa graczy nie poparła.
Edycja więc trafi na serwer publiczny już wkrótce, wraz z poprzedzającą ją zapowiedzią (jak poprzednio jej autorem jest @Renerte, a wasze uszy rozmasuje głos @Easiva), a pozostały nam czas wykorzystamy na dopracowanie wszystkich detali.
Pozdrawiamy i dziękujemy za Waszą cierpliwość Big Grin
~Ekipa TerraSite


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości