• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o Unbana-Hero of Time999
#1
Data Zdarzenia: 2017-05-13 (godzina ok. 18:30)
Twój Nick: Hero of Time999
Zbanowany Przez: Renerte
Zbanowany za: Wykorzystanie bugow Celem ominiecia blokady lizhard temple
Wyjasnienie:   Chciałbym zgłosic odwołanie nt. bana otrzymanego dnia 13 maja 2017 który otrzymałem z naprawde smiesznej przyczyny za która mógłbym powiedziec ze administracja nie powinna nawet myśleć o zbanowaniu, chodzi o to że otrzymałem Bana z powodu tego że zgłosiłem pewien rodzaj błędu wystepującego przy tzw. "Lizhard Temple" polegającym na tym ze mozna dostać sie tam hoikiem (Podkreslając ze nic tam nie dotkłem, nawet specjalnie to ja sam zgłosiłem administracji) ale oczywiscie Terrasite potrafi zaskoczyć . . . niestety po krótkiej chwili okazało sie ze dostałęm Bana na 24H nie no wspaniale jest dostać bana za coś za co niektóre firmy płacą ludzią (Wyszukiwanie Ewentualnych Błędów) zrozumiałym jset fakt ze nie mozna wchodzic do Lizhard Temple, jednak ze do samego temple nie weszłem teoretycznie ( Builder Potion+ Pochodnie odnalazlem miejsce znajdujace sie poza mozliwoscia wejscia do temple a wiec teoretycznie w samym temple nie byłem. ) myśle ze powinno być dokładniej rozważone to w jaki sposób powinno być to odnotowane w regulaminie ponieważ próba pomocy serwera a dostawanie sie do miejsca X/Y w celach komercyjnych (Jesli można to tak nazwać ) liczę na odpowiedź administracji w tej sprawie przed upłynięciem 24'godzinnego bana poniewaz nie uważam sie za winnego tej sytuacji.PS:  dziekuje uzytkownikowi Xplay za wyjasnienie mi o istnieniu zakładki "Odwołania" myslałem ze takie zgłoszenia również powinno się dawać do zakładki "zgłoszenia"
#2
Witaj Hero,
nim przejdę do meritum uważam że kilka kwestii trzeba wyjaśnić: po pierwsze wielokrotnie trafiały już do graczy komunikaty, że za wchodzenie do Lihzard Temple przed jej otwarciem wiąże z instabanem, szczególnie że nie da się w pełni zabezpieczyć przed takim czynem.
Cytat:11. Użytkownik ma zakaz przebywania na terenach, do których nie powinien mieć dostępu (...)
Tym samym testowanie możliwości ominięcia blokady mija się z celem skoro już o tym było dobrze wiadome.
Dodam jeszcze, iż owszem płaci się ludziom za testowanie zabezpieczeń, lecz ma to miejsce wyłącznie na życzenie instytucji i tym samym za jej pozwoleniem.
Jednakże ze względu na dobre intencje i znikomą szkodliwość czynu ban anuluję wraz z godziną 21:00.

Pozdrawiam,
@Renerte
#3
Mocą nadaną mi z niebios zamykam ten temat, ponieważ @Renerte rzekł: "Rozpatrzono odwołanie."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości