• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na moderatora serwisu TerraSite [styczeń 2017]
#1
[Obrazek: YPztIbH.jpg]


Witajcie!
W związku z wystartowaniem II edycji naszego serwera pragniemy otworzyć nabór na moderatora forum i serwera naszego serwisu.
Aby wyrazić chęć wzięcia udziału w rekrutacji należy podjąć dwa ważne kroki, tj. koniecznie przeczytać temat informacyjny opisujący zasady rekrutacji, w celu zapoznania się z jej wymaganiami i naszymi oczekiwaniami w związku z pełnieniem tej funkcji, a także założyć odpowiedni temat z własnym podaniem w dziale rekrutacyjnym wg wzoru znajdującego się we wcześniej wspomnianym temacie informacyjnym.
Pamiętajcie, że funkcja ta wiąże się z wieloma obowiązkami, które należy wypełniać. Trzeba mieć też na uwadze, że administracja wybierze na to stanowisko tę osobę, która spośród kandydatów wykaże się odpowiednimi predyspozycjami. Nie tylko doświadczeniem, ale także stażem i aktywnością na serwisie.
Jeżeli nie jesteś pewien, czy podołasz ciężarowi kompetencji, jakie spadną na Twoją głowę, to nie składaj podania, bo to mija się z naszym celem i Twoimi możliwościami.
Jeśli jednak jesteś osobą ambitną, zorganizowaną, pomocną i dobrze kojarzoną w naszej społeczności, to koniecznie spróbuj swych sił!

Powodzenia!
~ Zespół TerraSite
(Czas rekrutacji oraz ilość przyjętych osób jest nieokreślony i zależny od decyzji założycieli serwisu).
[Obrazek: tslogo.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości