• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne informacje!
[Obrazek: wazne.png]

Witajcie drodzy użytkownicy TerraSite! Przybywam dziś do was z dwoma ogłoszeniami, których zapowiedź część z was mogła usłyszeć na wczorajszym livie u Mangetsuu.

Pierwszym z ogłoszeń jest coś na co długo czekaliście: oto za tydzień, w najbliższą niedzielę tj. 9.09 o 14:00, startujemy z nową edycją!

Drugie ogłoszenie jest ciut smutne: 29. września nastąpi zamknięcie TerraSite. Niestety z czasem działania naszego Serwisu, coraz więcej członków Ekipy mało mniej czasu lub po prostu potrzebowało pójść w swoją stronę. Sprawiło to, że pomimo długich prac nad przygotowaniem odnowionego serwera, forum i nie tylko, stworzenie TerraSite tak dobrym miejscem do wspólnego grania i dyskutowania, jak chcieliśmy, stało z czasem niemożliwe.
Ze swojej strony chciałbym podziękować już teraz wszystkim, którzy ze mną tworzyli TerraSite - czy to obecnym i byłym członkom Ekipy, czy też wszystkim graczom i forumowiczom. Od założenia przyświecała nam jedna zasada: stworzyć przyjazne i otwarte środowisko do rozrywki i dlatego tym bardziej każdy z was ma w tym swój udział Wink

Zwracam się więc do was zaś w imieniu całej Ekipy - niech ta ostatnia edycja pozwoli nam domknąć ten jakże barwny rozdział w życiu polskiej Terrarii z uśmiechem, byśmy mogli wspominać wszystkie miłe chwile, które nas tu spotkały Big Grin
  Odpowiedz
Z jednej strony się cieszę, że serwer w końcu znów się otworzy, choć z drugiej mi jest właśnie szkoda, że to ostatnia edycja serwera jak i ostatnie chwile tego serwisu, która także zamknie kolejny rozdział w życiu polskiej społeczności gry Terraria. Kto wie, może ktoś kiedyś wpadnie na pomysł, aby kontynuować nasze dzieło i zrobi to tak dobrze jak my? Czas pokaże...
Mam chociaż nadzieję, że ta edycja będzie tą najlepszą i nie będzie aż tylu banów jak na poprzedniej (choć z banami bywa różnie)
Życzę każdemu z was udanej zabawy, która nadejdzie Smile

~@Drageler
Nowy rok, nowe możliwości, nowe szanse, nowe znajomości, nowy początek
[Obrazek: terraria-banner.jpg]
  Odpowiedz
Jest mi tragicznie, tragicznie przykro i będzie mi tego serwisu ogromnie brakować. Praca z tą ekipą i przede wszystkim użytkownikami była wyjątkowo przyjemna i wspomnienia które nabyłem od samego otwarcia TerraSite są niezastąpione.
Już od pierwszych dni bardzo lubiłem przebywać z ludźmi na forum, TeamSpeaku i serwerze w grze; nie wiem, czy będę mógł się pogodzić z faktem, że to koniec, że coś takiego już nie wróci i że wszyscy po prostu się rozejdziemy. Liczę, że jeszcze kiedyś odpalimy maszynę i weźmiemy się do pracy.
Tymczasem jednak, bawmy się dobrze! Być może rozrywka na ostatniej edycji TerraSite pozwoli nam zapomnieć o tym, że to naprawdę ostatnia edycja.
Zapraszam, życzę powodzenia, pozdrawiam i dziękuję za ostatnie trzy lata. Trzymajcie się.
"Me, I wasn't taught to share, but care
In another life, I surely was there
Me, I wasn't taught to share, but care
I care, I care"
  Odpowiedz
@UP
Nie zapominaj o poznanych osobach, Karol

Nie cytujemy posta powyżej Smile
~@Drageler
  Odpowiedz
Coz, mimo ze ostatnio nie mam w ogole czasu na Terrarie, to przykro mi slyszec, ze to bedzie koniec Terrasite
Powiem tak, pierwszy raz przybylam tu 3 lata temu, kiedy to bylo jeszcze Terracenter... Naprawde, nie zaluje tych wszystkich godzin (to chyba przez nollajfienie tutaj nabilam te 1400 xD). Poznalam wiele swietnych osob tutaj, niestety z malo kim juz utrzymuje kontakt. Niestety nie bede grala na tej edycji ze wzgledu na obowiazki kidmoda na serwerze Minecrafta, jednak moze znajde chwile, zeby wejsc choc na chwile i pogadac ze starymi mordkami Smile Ciesze sie, ze moglam tu grac, a przede wszystkim, ze to wlasnie na tym serwerze w pazdzierniku poznalam pewna osobe, z ktora tworze szczesliwy zwiazek od 9 miesiecy w realnym zyciu Smile
Co by tu wiecej powiedziec... Bylo milo, naprawde! Do zobaczenia kiedys!
-Thordissa (dawna Elitarymouse, Prith itp)
  Odpowiedz
Coś się kończy, coś zaczyna. Terrasite wniosło wiele do polskiej społeczności Terrarii, i na pewno zostanie zapamiętane, trochę szkoda że nasze budowle nie ujrzą światła dziennego, ale teraz pozostaje tylko liczyć na to, że znajdzie się z czasem ktoś, kto będzie kontynuował rozwijanie polskiej społeczności w naszych klockach 2D.

Stay cheeki breeki!
[Obrazek: tem3gId.gif?1][Obrazek: AhBcYrs.jpg?1]
  Odpowiedz
Niech to będzie najlepsza edycja jaka istniała!
You may have outsmarted me, but I outsmarted your outsmarting!
  Odpowiedz
Szkoda, że to wszystko niedługo się kończy. Tyle z tym serwerem miałem wspomnień i tyle wspaniałych ludzi dzięki niemu poznałem. Dzięki Terrasite za wszystko!
(☞゚ヮ゚)☞¯\_(ツ)_/¯ ☜(゚ヮ゚☜)

Odpowiedz
Od 2 miesięcy czekam na tą edycję i cieszę się, że w końcu wyjdzie Smile . Na Terrasite byłem w sumie od 2 edycji, i to w trakcie jej trwania w byłem najbardziej aktywny. Późniejsze edycje jakoś przegapiałem, przej duże zmiany w moim życiu, więc poza ww. edycją raczej mnie nie było, dlatego też czekałem na tą i liczyłem, że będzie trwała długo. Po przeczytaniu wiadomości o końcu załamałem się Cry  . Najgorsze dla mnie jest to, że ta edycja będzie tylko przez 3 tygodnie, i to we wrześniu, przez co raczej nie zabawię długo  Sad
  Odpowiedz
NANI? 19 dni? czyli po tym nic nie bedzie? tak wiele pytan i 0 odpowiedzi... Bardzo sie cieszyłem że wkońcu sobie pogram z lostem i hessysem, ale cóż, ostatnia edycja ostatnimi chwilami na NAJLEPSZYM SERWERZE TERRARIA W POLSCE. To tyle z mojej strony Sad Może za kilka lat doczekamy sie reaktywacji
Umiem rysować.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości