Założyciele
Ten, który wprawia świat w ruch. Władca kodu i Linuxa. Autor pluginów na TShocka. Menedżer i mediator. Ucieleśnienie sprawiedliwego spokoju. W prawej ręce trzyma Mjolnir, w lewej Berło Chitauri. Jeźdźca Ragnaroku. Największy Nefalem. No i ma stronę: http://renerte.net

Na TerraSite pełni rolę "tego technicznego", przy czym również nie omieszka często wchodzić na serwer i śmiać się z graczami. Do jego głównych zadań należy pilnowanie by zarówno serwer, jak również strona i forum, działały bez zakłóceń. Masz problem? Możesz do niego napisać, chociaż lepszym pomysłem może być wysłanie maila (nie PW) do Anioła Stróża (kontakt@terrasite.pl), jeśli sprawa nie wymaga czysto jego ingerencji.

Hej, ma kanał na YT: http://youtube.com/Renerte Wink
Mangi.
Terratuber i działacz Terrarii w Polsce.

Jeśli mówimy o czymś związanym ze mną, co na pewno będzie miało wpływ na serwis - często przychodzą mi do głowy niecodzienne pomysły i mam jeszcze większy ubaw z ich realizacji.
Jako współzałożyciel TerraSite, będę starał się pomagać i współpracować ze społecznością.

Kanał Youtube: https://www.youtube.com/user/MangetsuuReBorn

Administratorzy
Czasem pomagam lol

Moderatorzy
Moderator, stary wyjadacz Terrarii. Pomocny, ale i też surowy, trzymający się zasad ustalonych przez regulamin. Osoba z dużym bagażem doświadczeń z innych serwerów, gdzie był w kadrze.
Czytelnik różnej maści książek od kryminałów do fantasy. Częściowy filozof oraz twórca złotych myśli.
Mosso mnie triggeruje
Antytechnik.
Bardzo często możecie mnie znaleźć na naszym serwerze TeamSpeak3.
Hobbystycznie jestem youtuberem, specyficznie-ironicznym i pozytywnie sarkastycznym egoistą.